Svet-Stranek.cz
catering.tym.cz - Olomouc

Catering.tym.cz:

Catering.tym.cz

Uvaříme dovezeme vydáme...
navštivte nás také na http://www.lunchtime.cz/cateringtym/
Jsme cateringová firma s dlouholetou působností v Olomouci. Naše začátky jsou v roce 1992 na Chatě "Lesní šance" v Radíkově u Olomouce, kterou jsme dlouhá léta provozovaly.
Firma Catering.tym.cz se v gastronomii pohybuje již více jak dvacet let. Za tuto dobu jsme vytvořili pevný a profesionální pracovní tým, který především dbá na kvalitu provedené práce.
Naše služby zahrnují kompletní cateringový servis pro 30 osob. Specializujeme se na menší akce, rodinného charakteru. Jsme včak schopni do Vašich prostor a na Váš inventář dodat občersvení všeho druhu i pro více osob. Vše záleží na Vašich možnostech a domluvě.
Doufáme, že se staneme přínosným pomocníkem při plánování Vaší společenské akce.
Největší radost máme, když se k nám klient vrátí a znovu si objedná naše služby, protože to je pro nás důkazem kvality naší práce. Těšíme se na setkání s Vámi a věříme, že se stanete našimi spokojenými zákazníky. Za Catering.tym.cz, majitel


Pavel Kořínek

Výroba a rozvoz jídel občanům a firmám.

Základní informace


Jak probíhá rozvoz a jaké jsou podmínky pro odběratele? Hotová jídla rozvážíme v jídlonosičích, které si odběratel dodá vlastní ve dvou sadách, nebo menu boxech. Cena boxu včetně kelímku na polévku je 10,- Kč. Jídla jsou určeny k přímé konzumaci a jsou dodávány ihned po uvaření.
Rozvoz denně, pondělí - pátek v době od 10:00 do 13:00, nebo dle dohody s odběratelem.

Ceny jídel:

1.Menu 100gr. 70,- Kč
2.Menu 150gr. 80,- Kč


Nevíte si rady?


Poradíme, naplánujeme, vyrobíme a dovezeme. Plánujete oslavu, slavíte narozeniny či svátek, svatba či drobné posezení? Není nic jednoduššího než zavolat na naše telefonní čísla:( Mobil : 739 408 790, Telefon. : 581 061 298) Olomouc, nebo napsat na gastro.pavel@seznam.cz

(Rauty, obložené mísy, obložené talíře, předkrmy, chuťovky, ) Obložené mísy dle přání zákazníka: druh surovin, kvantita a cena.
návštěvníků stránky
celkem127 737
tento týden803
dnes6